statinės savybės

Dėl patikimos plokščių sandaros, gaunamos klijuojant vieną sluoksnį lentelių išilgai, kitą – skersai, taip paskirstant apkrovą į visas puses, jos pasižymi puikiomis statinėmis savybėmis, atitinka visus aukštos kokybės, naujoviškus ir modernius  medienos inžinerijos sprendimus. Plona plokštės struktūra yra labai lengva, bet atlaiko dideles apkrovas, todėl įmanoma projektuoti net didelius tarpatramius. Netgi konstrukcija, kuri remiasi tik į minimalius taškus, montuojama labai paprastai ir ekonomiškai.

DAUGYBĖ APKLAUSŲ IR TYRIMŲ ĮRODĖ, JOG CLT KLIJUOTA MEDŽIO PLOKŠTĖ PUIKIAI TINKA STABILIŲ PASTATŲ STATYBAI NETGI ŽEMĖS DREBĖJIMŲ ZONOSE.


Išilginiai medienos sluoksniai yra sujungti su skersiniais sluoksniais taip, kad eliminuojama tiek plėtimosi/ traukimosi tiek sukimosi deformacijos. Dėl minėtų priežasčių CLT plokštės ir jų statinės savybės negali būti vertinamos kaip įprastai klijuotos medienos elementų (kai klijuojama tik viena kryptimi). Konstrukciniai elementai ir jų matmenys yra  pagaminti pagal DIN 1052: 2008, atsižvelgiant į Allgemeine Bauaufsichtliche Zulassung [bendras techninis liudijimas] (Z-9,1-482) arba pagal EN 1995 (Eurokodas 5), atsižvelgiant į Europos techninį liudijimą (ETA -06/0138). Atsižvelgiant į vietinius standartus ir normas, statiniai įvertinimai CLT plokštei turi būti atliekami atskirai kiekvienam projektui.

KUO YPATINGOS CLT PLOKŠTĖS ?


Atsisiuntimui

Foto - video galerija

Video galerija
Realizuotų pastatų galerija

KONTAKTAI