Paviršiai

CLT sluoksniuotos medžio plokštės yra 3 standartinių paviršiaus kokybių. Atsižvelgiant į techninį įgyvendinamumą, galimi ir specialūs paviršiai, užsakomi pagal kliento norus.

Nematoma kokybė (NSI arba angl.NVQ ):
Ši kokybė yra rekomenduojama tik nematomoms konstrukcinėms dalims, apkalamoms  iš abiejų pusių. Pagal šios kokybės patvirtintą reglamentą eglinės plokštės yra klijuojamos iš C 24 bei mažesnė dalis iš C 16 stiprumo klasės.

Matoma pramoninė kokybė (ISI arba angl VIQ):
Pagal standartą šios rūšies plokštės yra  rūšiuojamos pagal vieną pusę. Abiejų pusių rūšiavimas atliekamas pagal specialų užsakymą. Ši  kokybė tinka pramoniniams paviršiams, bet ne matomoms plokštumoms gyvenamose patalpose. Surūšiuotoje pusėje naudojamos B kokybės eglės lentos, kai kuriais atvejais lentos jungiamos jas dygiuojant.
 
Gyvenamųjų patalpų kokybė (WSI arba angl. LSQ):
Gyvenamųjų patalpų kokybės plokštės įprastai yra 1,25 m pločio arba sujungtus tarpusavyje dygiuojant, jos atitinka AB kokybę. Standartiškai tik  matomoji plokščių pusė išrūšiuota pagal AB kokybę, bet pagal individualų užsakymą analogiškos rūšies gali būti gaminamos abi pusės.

Specialūs paviršiai (S arba angl. SS):
Priklausomai nuo žaliavų, esančių gamyboje, plokštės gali būti gaminamos ir iš paprastosios pušies, Douglas eglės, Šveicarijos akmeninės pušies ar kėnio.

KUO YPATINGOS CLT PLOKŠTĖS ?


Atsisiuntimui

Foto - video galerija

Video galerija
Realizuotų pastatų galerija

KONTAKTAI